MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7346463
nr 734 6463
Byrå
Ådringsmålad, 1800-tal, längd: 102, djup: 46, höjd: 82
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:36:49
16/1 17:29:53